For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Biz Kimiz?

yozgattanal.com, Yozgatlı girişimci gençlerin kendi imkanlarıyla kurduğu ve yalnızca Yozgatlılara hizmet etmeyi amaçlayan bir hizmet portalıdır. Bu site Yozgatlıların aradığı ustayı, esnafı ya da herhangi bir ikinci el ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeleri için kurulmuştur.
Yozgat'taki bir ürün, hizmet, ya da ilan ağırlıklı olarak yine Yozgatlıların ilgisini çekecektir. Bu yüzden ulusal sitelere ekonomik olarak büyük meblağlar harcayarak hizmet ve ürün ilanı koymak anlamsız olabiliyordu. Bizlerde bu düşünceyle Yozgatlıların sadece kendilerine hizmet eden, kendi ilanlarının olduğu, alıcının da satıcının da yozgatlı olduğu bir hizmet portalına ihtiyaç olduğu hissine kapıldık. yozgattanal.com bu düşünceyle Yozgatlıların hizmetine açılmıştır.
Bu yüzden, biz kimiz sorusuna verilecek en güzel cevap şu olacaktır, biz siziz. yozgattanal.com sizin siteniz. Sizin işleriniz, hizmetleriniz, ilanlarınız bu sitede yer alacak. Burada sizler hem alıcı hem satıcısı, hem hizmet talep eden, hem hizmet verensiniz. Bizler ise bir pazarlık meydanında iki tarafın arasını bulmaya çalışan aracıyız. Parolamız şu, ``Ne alırsan al, Yozgat'tan al``

Site kurucuları İbrahim Uyar ve Emre Kayhan olarak sizlerin aklına takılan her soru için 7-24 saat telefonun diğer ucunda olacağız. Dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İbrahim UYAR Emre KAYHAN
GSM, WhatsApp; 0507 004 66 92

Top
WhatsApp chat